BEZPIECZNIK - Gazeta redagowana przez uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych

Nieregularnik Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych wydawany od 1998 r.

:: strona główna

:: aktualny

:: numery

:: skład

:: adres

:: kontakt

:: historia i osiągnięcia

:: skany *.jpg

:: wywiady

:: z życia szkoły

:: humor

:: komiksy

:: ZSEiI Giżycko

:: starostwo Giżycko

:: miasto Giżycko

Uśmiech przyciąga szczęście

Przeprowadziłyśmy wywiad z Panią Anną Kitowicz, która jest nauczycielka ekonomii nie tylko w szkole. Swoją wiedzę wykorzystuje w codziennym życiu. Pomaga przyjaciołom i zajmuje się sprawami domu.
Jak widać ekonomię można traktować z usmiechem :) Więcej...

Najważniejsza jest rodzina

Tym razem przepytaliśmy Panią Agnieszkę Roszkowską - jedną z naszych ulubionych nauczycielek. Możemy się od niej sporo nauczyć. Jako mała dziewczynka miała marzenia sięgające chmur. W wywiadzie pokazała się jako spełniona mama i żona, dla której najważniejsza jest rodzina. Więcej...

Mirosław Plaugo

Historycznie rzecz biorąc

Przedstawiamy kolejnego nauczyciela, który nie tylko naucza historii w naszej szkole, ale sam ją tworzy - kiedyś jako uczeń, teraz nauczyciel i kierownik kształcenia praktycznego. Zapraszamy na wywiad z Mirosławem Plaugo
Więcej w Bezpieczniku nr 44...

Wojciech Jankowski

Mam słabość do nowinek technicznych

Przyszedł czas by przedstawić Pana Wojtka Jankowskiego - kolejnego informatyka z naszej szkoły. Właściwie to nie tylko informatyka. Przeczytacie to zrozumiecie. Zapraszamy do lektury.
Więcej w Bezpieczniku nr 42...

Aleksander Pietnoczka

Jestem tylko zwykłym nauczycielem

Każdy wyjazd za granicę rozwija człowieka - powiedział nam wychowawca Pan Aleksander Pietnoczka. Zapewne wie co mówi... Sam studiował w Sankt-Petersburgu, a teraz organizuje wyjazdy swoim podopiecznym w ramach praktyk zawodowych.
Więcej w Bezpieczniku nr 41...

Grzegorz Kozłowski

Sportowe pasje informatyka

Tuż przed świętami przygotowaliśmy dla Was wywiad z młodym i energicznym nauczycielem. Całkiem niedawno siedział po drugiej stronie biurka. Teraz wszedł w rolę "belfra", ale nie poprzestał na ocenianiu uczniów. Sam poddaje się ocenie, gdyż nadal studiuje. Zdradzamy Wam również sportowe zainteresowania Pana Grzegorza Kozłowskiego.
Więcej w Bezpieczniku nr 40...

Jerzy JanowskiŻycie codziennie nas ocenia

W tym numerze "Bezpiecznika" postanowiłyśmy zamieścić wywiad z wicedyrektorem naszej szkoły, a jednocześnie wspaniałym nauczycielem - Jerzym Janowskim. Przygotowywałyśmy się do niego długo, a pytania układała cała redakcja. Oto rezultat przeprowadzonej rozmowy.
Więcej w Bezpieczniku nr 39...

Grażyna ŻynelWrosłam w szkołę...

Tym razem przepytaliśmy Panią Grażynę Żynel - ulubioną nauczycielkę chemii i przedsiębiorczości. Interesowało nas wszystko - nawet jej nałogi...
Czytając wywiad dowiecie się jaką przyjaźń sobie ceni.

Więcej w Bezpieczniku nr 38...

Marcin PietrukaniecLubię to, co robię...

W tym numerze "Bezpiecznika" przedstawimy wywiad z młodym, pełnym życia i optymizmu nauczycielem języka polskiego - Marcinem Pietrukańcem. Na pewno wielu z Was nie wiedziało, że jego głównym nałogiem jest po prostu muzyka, a poza nauką w szkole ma inne ciekawe zajęcia.
Więcej w Bezpieczniku nr 37...

Katarzyna Fedio


Bóg stał się w moim życiu kimś bardzo realnym i bliskim

Dlaczego zdecydowała się pani na pracę nauczyciela? Dlaczego akurat tej dziedziny i w naszej szkole?
Kiedy byłam w szkole średniej to Bóg stał się w moim życiu kimś bardzo realnym i bliskim. Pozwolił mi doświadczyć swojej miłości i zachwycił mnie sobą. To chyba był moment, w którym zdecydowałam, że chce się dzielic prawdą o Bogu z innymi ludźmi. A dlaczego w naszej szkole? Bo właśnie tu była potrzebna katechetka.
Więcej w Bezpieczniku nr 36...

Mariusz KamińskiParę lat mieszkałem w Londynie...

Pan Mariusz Kamiński od lat uczy nas języka angielskiego, a i tak wielu z nas nie wiedziało np. iż nasz kochany profesor jest z wykształcenia fizykiem :) Jest jeszcze parę rzeczy, o których nie wiecie, a więc nosy w monitor i czytamy :P
Więcej w Bezpieczniku nr 35...

mgr Mieczysław Kocisz

Kupię, z własnych pieniędzy...

W ostatnim "Bezpieczniku" staraliśmy się przybliżyć postać nowego dyrektora "Elektryka". Dziś przyszedł czas na drugą osobę przy sterze władzy w naszej szkole - wicedyrektora mgr Mieczysława Kocisza. Wieloletni nauczyciel matematyki został powołany do pełnienia tej funkcji przez mgr Henryka Kondratowicza. Życzymy im obu wielu sukcesów w kierowaniu naszą szkołą. Tymczasem postanowiliśmy odwiedzić wicedyrektora w jego gabinecie, by zadać mu kilka pytań, na które odpowiedzi przybliżyłyby nam nie tylko jego osobę, ale i obraz szkoły, którą kieruje.

Więcej w Bezpieczniku nr 33...

mgr Henryk Kondratowicz - Dyrektor ZSE

Edukacja nie może nie dostrzegać, że świat się zmienił

Uczymy się w tej szkole trzeci rok i przez pierwsze dwa lata naszym ulubionym dyrektorem był pan Bohdan Mucha.
Od września tą funkcję objął, po wygraniu konkursu, mgr Henryk Kondratowicz - wieloletni nauczyciel historii i przedsiębiorczości.
Jako redaktorki "Bezpiecznika" nie mogłyśmy odmówić sobie przyjemności "przepytania" nowego szefa "elektryka" i ujawnienia intencji dowódcy.

Więcej w Bezpieczniku nr 32...

 ©  "Bezpiecznik" Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych 2008