foto/otrzesiny00.jpg1 września 2009 Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych przyjął w swoje progi nowe pokolenie informatyków, ekonomistów, mechatroników, elektroników, elektryków i teleinformatyków. Uczniowie zostali serdecznie przyjęci przez grono pedagogiczne i starszych kolegów. Nie mogło się jednak obyć bez tradycyjnych otrzęsin klas pierwszych. Odbyły się one pod koniec miesiąca, a dokładnie 30 września 2009r.
Piosenka Ii

W tolerancji przyszłości

Klasa 1a/c_Klasa 1e

Zwycięscy "Otrzęsin 2008", a obecnie uczniowie klasy II e, przygotowali wspaniałą imprezę pod hasłem
"W TOLERANCJI PRZYSZŁOŚĆ" Każda klasa wylosowała subkulturę i musiał poznać jej zasady. Tego dnia komisja złożona z organizatorów, Pani Pedagog oraz przedstawicieli Samorządu Szkolnego oceniała:
- liczebność i stroje wszystkich uczniów.
- dekoracje pracowni lub wybranego miejsca w szkole.
- udział w konkursach i zabawach, które były prowadzone w sali gimnastycznej po piątej godzinie lekcyjnej.

Wysoko oceniany był ubiór wychowawcy. Szkoda, że nie wszyscy się przebrali :( Każda klasa miała przygotować swoją piosenkę i układ taneczny, zgodnie z wylosowanym stylem:
Ii- Hip- Hop
Ie- Emo
Iti- Disco-Polo
Im- Metalowcy
Ia/c- Hipisi

Klasa 1m_Klasa 1ti

Najwięcej radości sprawiła rywalizacja klas na sali gimnastycznej.
Pierwszą konkurencją było wyławianie ustami jabłek znajdujących się w misce z wodą. Następnie wychowawcy, mając zawiązane oczy, karmili swoich podopiecznych serkami "homo". Nie zabrakło również konkurencji z wypisaniem nazwisk uczniów, wysysania kiśla z kubka przez słomkę, taczek z cukierkiem w zębach i biegu z jajkiem na łyżeczce. Największe poruszenie wywołały kalambury: wychowawca pokazuje - klasa odgaduje.

Super klasą została wreszcie klasa informatyczna.
Serdeczne gratulujemy tytułu i nagrody - pysznego tortu i dyplomu.

SUPERKLASA 1i

Tegoroczne otrzęsiny nasze "koty" zapamiętają na długo. Dziękujemy za miłą i pełną humoru atmosferę!

Dorota & Kamila

Więcej zdjęć w galerii ZSEiI